9 lutego 2012

Bohaterowie.


 Rose Anne Wedner. (Rosie,Ro)
Miła ,zwyczajna osiemnastolatka. Zakręcona,ciesząca się z życia. Lubiana w szkole. Wykorzystuję każdą wolną chwilę. Lubi spędzać czas ze swoją przyjaciółką Kate.


Kate Macy Price (Kate,Rudzielec)
Przyjaciółka Rose .Zakręcona tak jak ona. Miła,godna zaufania,uczciwa. Lubiana w szkole. Zawsze przybiegnie z pomocą. Kiedyś miała rude włosy stąd jej przezwisko. 

 Harry Edward Styles (Loczek,Hazza)
Jeden z pięciu członków One Direction.Miły ,zabawny no i zabójczo przystojny. Zawsze wesprze i pomoże.Jego najlepszy przyjaciel to Louis. 
 Liam James Payne (Daddy,Li)
1/5 członek One Direction. Opiekuńczy,trochę poważny ,ale i zabawny. Panicznie boi się łyżeczek,za to uwielbia  Toy Story. Mógłby oglądać to codziennie. Nie dawno skończył swój związek z Danielle. 
 
Louis William Tomlinson (Marchewka,Boo Bear)
Najstarszy członek One Direction i chyba najmniej normalniejszy. Miły,uczciwy,zabawny. To chyba najważniejsze cechy,którymi można byłoby go określić. 
 
Niall James Horan (farbowany,blondynek,Nialler)
Miły członek One Direction,wiecznie głodny.Zabawny i uroczy i trochę wrażliwy.  
 Zayn Javadd Malik (Malik,Mulat)
Członek One Direction. Ma pakistańskie pochodzenie i jest muzułmaninem. Jest dumny ze swojej wiary. Miły,uroczy,zabawny . 

 Mia Agatha Wedner
 Mama Rosie,żona Stevie'go. Pracuję jako projektantka mody,rzadko bywa w domu,jeździ po całym świecie. Od niedawna przyjaźni się z Anne -mamą Harry'ego. Kocha swoją córkę,choć rzadko spędza z nią czas.

Stevie Mark Wedner
Ojciec Rose,mąż Mii.Menager One Direction. Kocha swoją córkę i zawsze chcę dla niej dobrze. 

2 komentarze:

 1. Zapowiada się ciekawie < 3 ;*
  A tło to masz genialne !! ;D
  @klaudiiiiaa

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetni bohaterowie !
  Tło masz boskie ;**
  Idę czytać dalej <33

  OdpowiedzUsuń